SSD Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą
Wideo 14Zdjęcia 25 |
Kingston Fury SFYRDK/2000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade SSD - 2TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 945 zł |
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 2TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/7000 DGKINWKT02REG | 948 zł |
Kingston Fury Renegade M.2 Pci-e 4.0 NVMe 2TB heatsink HD-SSDM2-KNG-159 | 949 zł |
Dysk SSD M.2 KINGSTON Fury Renegade M.2″ 2 TB M.2 7300MB/s 7000MS/s | 1 063 zł |
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 2TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/7000 101478 | 950 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G
Ceny na Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora | od 333 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 GB z chłodnicą | od 322 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 TB bez radiatora | od 363 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 TB z chłodnicą | od 575 zł | 21 oferta | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora | od 729 zł | 26 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą | od 912 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 TB bez radiatora | od 1 575 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą | od 1 800 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →