SSD Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором
Відео 14Фото 25 |
Kingston Fury SFYRDK/2000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade SSD - 2TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 945 zł |
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 2TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/7000 DGKINWKT02REG | 948 zł |
Kingston Fury Renegade M.2 Pci-e 4.0 NVMe 2TB heatsink HD-SSDM2-KNG-159 | 949 zł |
Dysk SSD M.2 KINGSTON Fury Renegade M.2″ 2 TB M.2 7300MB/s 7000MS/s | 1 063 zł |
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 2TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/7000 101478 | 948 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G
Ціни на Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора | від 333 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором | від 320 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 ТБ без радіатора | від 363 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 ТБ з радіатором | від 575 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 ТБ без радіатора | від 729 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором | від 912 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 ТБ без радіатора | від 1 575 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором | від 1 805 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →