Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32
Відео 1Фото 9 |
Kingston Fury KF564C32RSAK2-32 |
|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb ― це елітна оверклокерська пам'ять формату DDR5 з вражаючими паспортними характеристиками, серйозним розгінним потенціалом і зовнішністю, що запам'ятовується. Складається із двох планок DDR5-6400 об'ємом по 16 ГБ кожна. Розрахована на вимогливих геймерів, ентузіастів розгону та власників серйозних робочих станцій, які прагнуть максимально прискорити свою систему та не соромляться можливих переплат.
Щоб розкрити весь потенціал даного комплекту, необхідна сучасна материнська з чіпсетом просунутого рівня від Intel/AMD та підтримкою стандарту DDR5. У порівнянні з DDR4 у неї подвоїлася кількість банків пам'яті, з'явилася вбудована система корекції помилок, а контролер, що управляє, переїхав з материнської плати безпосередньо в модуль пам'яті. Завдяки цьому Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb готова до запуску на частоті 6400 МГц (латентність CL32, напруга 1.4), яка забезпечує майже дворазовий приріст продуктивності в порівнянні з аналогами минулого покоління.
Для спрощення взаємодії з пам'яттю передбачено підтримку Intel Extreme Memory Profile 3.0 c заздалегідь підібраними робочими налаштуваннями частоти, вольтажу та таймінгів. Щоб підкреслити перехід на новий стандарт у Kingston, вирішили відмовитися від старого, добре впізнаваного дизайну друкованої плати та радіатора. Новинка 2022 року оснащена чудернацьким сріблясто-чорним радіатором з прозорим гребінцем, крізь який пробивається підсвічування. RGB-ілюмінація підтримує динамічні ефекти та дружить з усіма популярними системами синхронізації від Asus, MSI, Gigabyte та інших брендів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32
Усі ціни 8 →Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6400 BK C32 DC - 32GB | 773 zł |
Kingston Fury Renegade RGB 32GB [2x16GB 6400MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5-KN | 729 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400 CL32 Szary | 739 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32 (KF564C32RWA | 793 zł |
Pamięć do gier Kingston Fury Renegade czarna RGB 32 GB 6400 MT/s DDR5 CL32 | 758 zł |
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 | від 626 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32 | від 699 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32 | від 858 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32 | від 980 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF576C38RSAK2-32 | від 1 227 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF580C38RSAK2-32 | від 1 296 zł | 1 пропозиція |