Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32
Відео 1Фото 9 |
Kingston Fury KF568C36RSAK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6800 BK C36 DC - 32GB | 1 009 zł |
Kingston Fury Renegade White RGB 32GB [2x16GB 6800MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-D | 946 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 6800MHz, CL36 (KF568C36RWA | 858 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6800 WH C36 DC - 32GB | 1 015 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 | від 626 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32 | від 699 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32 | від 858 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32 | від 980 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF576C38RSAK2-32 | від 1 227 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF580C38RSAK2-32 | від 1 296 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →