Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32
Відео 2Фото 5 |
Kingston Fury KF568C36RSK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade DDR5-6800 BK C36 DC - 32GB | 963 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6800MHz, CL36 (KF568C36RWK2-32 | 802 zł |
Kingston FURY Renegade White 32GB DDR5 6800 CL36 | 826 zł |
Kingston FURY Renegade DDR5-6800 WH C36 DC - 32GB | 952 zł |
Kingston FURY 32GB (2x16GB) 6800Mhz CL36 Renegade White XMP - darmowy odbi | 899 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32 | від 559 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32 | від 689 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32 | від 802 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF572C38RSK2-32 | від 952 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF576C38RSK2-32 | від 1 366 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF580C38RSK2-32 | від 1 041 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →