Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S16IBK2/64 2666 МГц CL16 3200 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Impact SO DDR4-2666 C15 DC - 64GB | 747 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/2666 CL16 SBKIN4G6426 | 698 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 2666MHz | 739 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 64GB(2*32GB)/2666 CL16 67501 | 698 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF426S16IBK2/64 | від 698 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x32Gb KF432S20IBK2/64 | від 674 zł | 17 пропозицій |
Рекомендуємо