Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Фото 6 |
Kingston Fury KF426S16IBK2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(2*16GB)/2666 CL16 SBKIN4G3226 | 366 zł |
Kingston Fury Impact 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL16 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 359 zł |
Kingston FURY Impact DDR4 32GB (2 x 16GB) 2666 CL16 SODIMM Czarny | 349 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(2*16GB)/2666 CL16 67498 | 366 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL1 | 349 zł |
Kingston FURY Impact DDR4 32GB (2 x 16GB) 2666 CL16 SODIMM Czarny | 359 zł |
Kingston Fury Impact Cl16 32gb 2x16gb Ddr4 2666mhz Ram Czarny KF426S16IBK2 | 436 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | від 339 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | від 349 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | від 337 zł | 16 пропозицій |
Рекомендуємо