Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF426S16IBK2/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 32GB(2*16GB)/2666 CL16 SBKIN4G3226 | 365 zł |
Kingston Fury Impact 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL16 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 359 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 32GB 2666MHz | 349 zł |
Kingston 32GB 2666MHz DDR4 CL16 SODIMM (Kit of 2) FURY Impact KF426S16IBK2 | 363 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | od 339 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | od 329 zł | 18 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | od 337 zł | 19 oferty |
Polecamy