Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BBAK2-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64 | від 1 061 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C36BBEAK2-64 | від 1 013 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64 | від 939 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C36BBEAK2-64 | від 975 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C40BBAK2-64 | від 992 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64 | від 1 079 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C40BBAK2-64 | від 1 059 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →