Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S15IB1/16 |
|
Kingston Fury Impact є прикладом унікальної у своєму роді ОЗП для лептопів, яка мітить в ряди оверклокерської ОЗП і мало в чому поступається класичній оперативній пам'яті DIMM для настільних ПК. Наприклад, це чи не єдина лінійка SO-DIMM ОЗП, в якій модулі та контролер пам'яті прикриті наклейками-теплосемниками, які допомагають з охолодженням пам'яті. Одиночна планка Kingston Fury Impact DDR4 має запас пам'яті в 16 ГБ із заявленою тактовою частотою 2666 МГц і пропускною здатністю в районі 21300 МБ/с.
З коробки запускається зі штатними таймінгами CL15 (15-17-17) і напругою 1.2 В. Завдяки використанню добірних чіпів пам'яті та висококласних контролерів Fury Impact теоретично здатна розганятися до 3200 МГц, що є рідкістю за мірками пам'яті класу SO-DIMM. Потрібно замінити, що ця модель прийшла на зміну ОЗП з лінійки HyperX Impact, яка перейшла до рук Kingston після угоди між HyperX та HP. У Kingston запевнили, що перед запуском масштабного оновлення вони допрацювали ланцюги живлення, переробили елементну базу та використали сучасніші чипи пам'яті. А це у свою чергу дозволило досягти більш ефективного охолодження та підвищити розгінний потенціал.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16
Усі ціни 14 →Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 180 zł |
Kingston Fury Impact 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG- | 180 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz | 180 zł |
Kingston FURY Impact DDR4 16GB 2666 CL15 SODIMM Czarny | 180 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 16GB 2666MHz KF426S15IB1 16 | 180 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S15IB1/16 | від 144 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF426S16IB/16 | від 164 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB1/16 | від 369 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x16Gb KF432S20IB/16 | від 159 zł | 23 пропозиції |