Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF426S15IB/8 2666 МГц CL15 3200 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 8GB(1*8GB)/2666 CL15 SBKIN4G0826IB | 95 zł |
Kingston Fury Impact 8GB [1x8GB 2666MHz DDR4 CL15 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG-06 | 96 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 8GB 2666MHz | 96 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Impact SODIMM 8GB(1*8GB)/2666 CL15 67346 | 95 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF426S15IB/8 | від 86 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 1x8Gb KF432S20IB/8 | від 100 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →