Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF548S38IBK2-64 |
|
Брендовий двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR5-4800, що складається із двох компактних модулів сумарною ємністю 64 Гб (2х32 Гб). Призначений для використання в малогабаритних та мобільних комп'ютерах, включаючи ноутбуки, нетбуки та miniPC/HTPC-системи. Як і інші модулі пам'яті Kingston Fury Impact, демонструє високий рівень сумісності з найширшим асортиментом пристроїв.
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022, може використовуватися в конфігураціях професійних мобільних робочих станцій і топових ігрових ноутбуків. Модулі комплекту Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 мають слотовий інтерфейсний роз'єм 288-pin, контактні майданчики, що не окислюються, покриті тонким шаром золота, компактні габаритні розміри і наднизьке тепловиділення, що важливо для застосування. Виробником гарантується стабільна робота з ефективною тактовою частотою 4800 МГц при таймінгах CL38-38-38 та напрузі 1,1 В. У такому режимі забезпечується висока пропускна здатність (38,4 Гбіт/с), якої цілком достатньо для всіх типових завдань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64
Усі ціни 15 →Kingston FURY Impact SO DDR5-4800 C38 DC - 64GB | 966 zł |
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 64GB(2*32GB)/4800 CL38 SBKIN506448 | 909 zł |
Kingston Fury 64GB [2x32GB 4800MHz DDR5 CL38 SODIMM] RD-DDR5SO-KNG-006 | 899 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 4800MHz | 900 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 4800MHz | 900 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 | від 881 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64 | від 969 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32 | від 537 zł | 7 пропозицій |