Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF548S38IBK2-64 |
|
Markowy dwukanałowy zestaw modułów RAM w standardzie SO-DIMM DDR5-4800, składający się z dwóch kompaktowych modułów o łącznej pojemności 64 GB (2x32 GB). Zaprojektowany do użytku w małych i mobilnych komputerach, w tym laptopach, netbookach i systemach miniPC/HTPC. Podobnie jak inne moduły pamięci Kingston Fury Impact, wykazuje wysoki stopień kompatybilności z najszerszą gamą urządzeń.
Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej półki cenowej na rok 2022 i można go zastosować w konfiguracjach profesjonalnych mobilnych stacji roboczych oraz najwyższej klasy laptopów gamingowych. Moduły zestawu Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 posiadają 288-pinowe złącze interfejsu slotowego, nieutleniające pola stykowe pokryte cienką warstwą złota, kompaktowe wymiary gabarytowe i bardzo niskie odprowadzanie ciepła, co jest ważne w użytkowaniu w gęstych układach montażowych. Producent gwarantuje stabilną pracę z efektywną częstotliwością taktowania 4800 MHz przy taktowaniu CL38-38-38 i napięciu 1,1 V. Tryb ten zapewnia wysoką przepustowość (38,4 Gbit/s), która jest w zupełności wystarczająca do wszystkich typowych zadań.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64
Wszystkie ceny 16 →Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 64GB(2*32GB)/4800 CL38 SBKIN506448 | 909 zł |
Kingston Fury 64GB [2x32GB 4800MHz DDR5 CL38 SODIMM] RD-DDR5SO-KNG-006 | 899 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 4800MHz | 900 zł |
Kingston Kingston FURY DDR5 SODIMM 64GB (2x32GB) 4800MHz CL38 Impact | 977 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 64GB 4800MHz | 900 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 | od 881 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64 | od 969 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32 | od 522 zł | 9 oferty |