Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF426C16BB1K2/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 2666MHz | 389 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 32 GB, 2666MHz, CL16 (KF426C16BB1K2/32) | 389 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 2666MHz KF426C16BB1K2 32 | 389 zł |
Zestaw pamięci do komputera stacjonarnego Kingston FURY Beast 32 GB (2 x 1 | 396 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | od 375 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | od 326 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | od 315 zł | 24 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | od 346 zł | 21 oferta | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | od 376 zł | 23 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | od 395 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →