Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BBK2-32 |
|
Dwukanałowy zestaw modułów pamięci RAM DDR5, które mogą pracować stabilnie z efektywną częstotliwością taktowania 5200 MHz. Składa się z dwóch modułów pamięci o pojemności 16 GB każdy (łącznie 32 GB). Producent jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających graczy, entuzjastów i posiadaczy stacji roboczych, którzy chcą wycisnąć ze swojego systemu cały sok za pomocą zaawansowanych technologii.
Aby uwolnić pełny potencjał tego zestawu, potrzebujesz pasującej płyty głównej, która obsługuje DDR5 i XMP 3.0. Od swojego poprzednika DDR4 różni się znacznie większą prędkością, zwiększoną przepustowością (41 600 MB/s) oraz większą pojemnością maksymalną. Obsługuje również technologię wykrywania i korekcji błędów (ODECC) i jest przyjazny dla profili automatycznego przetaktowywania XMP 3.0, a sam moduł ma wbudowany układ zarządzania energią, który efektywniej rozkłada napięcie. Tak więc po wyjęciu z pudełka Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb pracuje z taktowaniem 40-40-40 przy napięciu 1,25 V. Aby zapewnić stabilną pracę przy dużym obciążeniu, oba wsporniki są wyposażone w kruczoczarne metalowe radiatory, które skutecznie chłodzą chipy i kontroler pamięci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32
Wszystkie ceny 23 →Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 32GB(2*16GB)/5200 CL40 SAKIN503252BB | 515 zł |
Kingston Fury Beast Black 32GB [2x16GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG | 519 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 5200MHz | 499 zł |
KINGSTON Fury Beast Black DDR5 32GB (2x16GB), 5200MHz, CL40 (KF552C40BBK2- | 525 zł |
Pamięć KINGSTON UDIMM DDR5 32GB 5200MHz 1.25V DUAL | 585 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | od 490 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | od 491 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | od 481 zł | 23 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | od 529 zł | 20 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | od 518 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBEK2-32 | od 623 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C30BBK2-32 | od 645 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | od 539 zł | 25 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | od 559 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF564C32BBEK2-32 | od 897 zł | 1 oferta |