Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF426C16BB1AK2/32 2666 MHz CL16 Dual Rank 2666 MHz CL16 Single Rank 3200 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Single Rank 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 2666MHz | 690 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 2666MHz KF426C16BB1AK2 32 | 690 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/266 | 919 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32 | od 690 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BBAK2/32 | od 385 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32 | od 432 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BBAK2/32 | od 368 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32 | od 449 zł | 10 oferty |
Polecamy