Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16
Відео 5Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BBK2-16 |
|
Комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5-4800 з помірними таймінгами, радіаторами-теплорозподільниками та низькою напругою живлення. Складається із пари однорангових модулів сумарним об'ємом 16 Гб (2х8 Гб). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, є молодшою моделлю сімейства Kingston Fury Beast DDR5 зразка 2022 року, що включає набори, здатні працювати з частотою до 6000 МГц.
Орієнтований використання у складі робочих станцій початкового рівня, багатоцільових домашніх і ігрових систем. Заявлена ефективна тактова частота 4800 МГц забезпечує гідну пропускну здатність 38,4 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16 демонструє високий ступінь сумісності і здатний працювати в широкому асортименті конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління і вище), слід уточнювати підтримку з боку мат. процесорів AMD Ryzen із мікроархітектурою Zen 4 (Socket AM5). Завдяки використанню якісних чіпів, оптимізованій розводці друкованих плат та алюмінієвим теплорозподільникам, модулі цього комплекту можуть успішно піддаватися розгону з помірним підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16
Усі ціни 9 →Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 16GB - CL38 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 349 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [2x8GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG- | 297 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 16GB (2 x 8GB) 4800 CL38 Czarny | 319 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 16 GB, 4800MHz, CL38 (KF548C38BBK2-16) | 286 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 16GB (2 x 8GB) 4800 CL38 Czarny | 319 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16 | від 286 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C36BBEK2-16 | від 289 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16 | від 277 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C36BBEK2-16 | від 319 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16 | від 312 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C30BBEK2-16 | від 501 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16 | від 325 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C40BBK2-16 | від 332 zł | 9 пропозицій |