Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16
Відео 5Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BBK2-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 16GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 336 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 16GB(2* 8GB)/5200 CL40 SAKIN501652BB | 304 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [2x8GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG- | 297 zł |
Kingston FURY Beast DDR5 16GB (2 x 8GB) 5200 CL40 Czarny | 299 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast Black 16GB(2* 8GB)/5200 CL40 76411 | 304 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16 | від 286 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C36BBEK2-16 | від 289 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16 | від 277 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C36BBEK2-16 | від 319 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16 | від 312 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C30BBEK2-16 | від 501 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16 | від 325 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C40BBK2-16 | від 332 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →