Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Відео 4Фото 4 |
Kingston Fury KF426C16BB1K2/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast DDR4-2666 C16 DC - 32GB | 415 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 32 GB, 2666MHz, CL16 (KF426C16BB1K2/32) | 389 zł |
Zestaw pamięci do komputera stacjonarnego Kingston FURY Beast 32 GB (2 x 1 | 395 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BB1K2/32 | від 389 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF426C16BBK2/32 | від 326 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BB1K2/32 | від 315 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF432C16BBK2/32 | від 347 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF436C18BBK2/32 | від 396 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x16Gb KF437C19BB1K2/32 | від 429 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →