Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32
Відео 2Фото 4 |
Kingston Fury KF426C16BB1AK2/32 2666 МГц CL16 дворангова 2666 МГц CL16 однорангова 3200 МГц CL16 дворангова 3200 МГц CL16 однорангова 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 2666MHz | 690 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 2666MHz KF426C16BB1AK2 32 | 690 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/266 | 919 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BB1AK2/32 | від 690 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF426C16BBAK2/32 | від 385 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BB1AK2/32 | від 432 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF432C16BBAK2/32 | від 368 zł | 9 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x16Gb KF436C18BBAK2/32 | від 449 zł | 11 пропозицій |
Рекомендуємо