Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16
Відео 1Фото 4 |
Kingston Fury KF426C16BBK2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Beast DDR4-2666 C16 DC - 16GB | 219 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 16GB(2*8GB)/2666 CL16 SAKIN4G1626BB20 | 199 zł |
Kingston Fury Beast 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-035 | 190 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 16GB(2*8GB)/2666 CL16 67336 | 199 zł |
16GB Kingston FURY Beast 2666MHz DDR4 Dual Memory Kit KF426C16BBK2/16 | 200 zł |
Pamięć RAM DDR4 KINGSTON FURY Beast KF426C16BBK2/16, 16 GB, 2666 MHz, CL16 | 190 zł |
Kingston Kf426c16bbk2/16 16gb 2x8gb Ddr4 2666mhz Ram Czarny | 225 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16 | від 190 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16 | від 147 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF436C17BBK2/16 | від 209 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF437C19BBK2/16 | від 249 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →