Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF437C19BBK2/16
Відео 1Фото 4 | від 249 zł Купити! Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 16 GB, 3733MHz, CL19 (KF437C19BBK2/16)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Kingston Fury KF437C19BBK2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16 | від 190 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16 | від 147 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF436C17BBK2/16 | від 209 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF437C19BBK2/16 | від 249 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →