Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32
Відео 1Фото 9 |
Kingston Fury KF560C32RSAK2-32 |
|
Топовий комплект брендової двоканальної оверклокерської оперативної пам'яті DDR5, здатної штатно працювати з високою ефективною тактовою частотою (6000 МГц) та низькими таймінгами (CL32-38-38). Відрізняється використанням добірних чіпів пам'яті, якісного восьмишарового текстоліту друкованих плат, наявністю розвинених радіаторів-теплорозподільників та ефектним зовнішнім дизайном з керованим RGB LED-підсвічуванням (сумісна з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fu Sync).
Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2022 року. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 включає два однорангові модулі об'ємом по 16 Гб кожен (сумарно 32 Гб). Може застосовуватися як для збирання нових систем, так і апгрейду підсистеми пам'яті існуючих ПК. Орієнтований на використання у складі платформ Intel Core (від 12-го покоління та вище, для материнських плат Socket 1700 потрібна підтримка DDR5) та в апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 3 та вище (Socket AM5). Підійде для розгону, в т.ч. із підвищенням напруги живлення. Об'єму модулів цілком достатньо для топового ігрового ПК та робочої станції для створення/редагування цифрового контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32
Усі ціни 10 →Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6000 BK C32 DC - 32GB | 709 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL32 Szary | 649 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSA | 626 zł |
Pamięć RAM DDR5 KINGSTON FURY Renegade RGB KF560C32RSAK2-32, 32 GB, 6000 M | 691 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL32 Szary | 649 zł |
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 | від 609 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32 | від 699 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32 | від 858 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32 | від 980 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF576C38RSAK2-32 | від 1 227 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF580C38RSAK2-32 | від 1 296 zł | 1 пропозиція |