Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32
Відео 1Фото 9 |
Kingston Fury KF572C38RWAK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-7200 WH C38 DC - 32GB | 1 118 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL38 (KF572C38RSA | 980 zł |
Pamięć do gier Kingston Fury Renegade czarna RGB XMP 32 GB 7200 MT/s DDR5 | 1 100 zł |
Pamięć KINGSTON (DIMM\DDR5\32 GB\7200MHz\38 CL) | 1 261 zł |
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-7200 BK C38 DC - 32GB | 1 108 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 32 GB, 7200MHz, CL38 (KF572C38RWA | 1 061 zł |
Kingston FURY 32GB (2x16GB) 7200MHz CL38 Renegade RGB White XMP - darmowy | 1 059 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 | від 609 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32 | від 699 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32 | від 858 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32 | від 980 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF576C38RSAK2-32 | від 1 227 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF580C38RSAK2-32 | від 1 296 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →