Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34
Відео 2Фото 12 |
Corsair CMT32GX5M2X7200C34 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 RAM 32GB 2x16GB 7200MHz C34-44-44-96 1 | 966 zł |
CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 RAM 32 GB (2x16 GB) 7200 MHz CL34 Pami | 885 zł |
Corsair Cmt32gx5m2x7200c34 Dominator Platinum Rgb 32gb 2x16gb Ddr5 7200mhz | 1 017 zł |
Відеоогляди
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | від 662 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200Z40 | від 620 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | від 715 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | від 692 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000C30 | від 794 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | від 744 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | від 736 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | від 731 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6000C36 | від 686 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | від 768 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | від 879 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | від 544 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | від 885 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →