Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36
Відео 2Фото 12 |
Corsair CMT32GX5M2B5600Z36 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 s | 731 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (CMT32GX | 715 zł |
Pamięć Ram Corsair Dominator Platinum Rgb, Ddr5, 32 Gb, 5600Mhz, Cl36 | 819 zł |
Corsair Dominator Cmt32gx5m2b5600z36 32gb 2x16gb Ddr5 5600mhz Ram Przezroc | 839 zł |
Відеоогляди
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | від 662 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200Z40 | від 620 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | від 715 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | від 692 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000C30 | від 794 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | від 744 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | від 736 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | від 731 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6000C36 | від 686 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | від 768 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | від 879 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | від 544 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | від 885 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →