Pamięć RAM Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Corsair CMT32GX5M2B5600Z36 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 s | 731 zł |
Pamięć Corsair Dominator Platinum RGB, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL36 (CMT32GX | 715 zł |
Pamięć Ram Corsair Dominator Platinum Rgb, Ddr5, 32 Gb, 5600Mhz, Cl36 | 820 zł |
Corsair Dominator Cmt32gx5m2b5600z36 32gb 2x16gb Ddr5 5600mhz Ram Przezroc | 839 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200C40 | od 662 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5200Z40 | od 616 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B5600Z36 | od 715 zł | 4 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X5600C36 | od 692 zł | 13 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6000Z30K | od 744 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2D6000Z36 | od 739 zł | 9 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6000C36 | od 731 zł | 6 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X6200C36 | od 771 zł | 11 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2E6200C36 | od 879 zł | 1 oferta | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2B6400C32 | od 544 zł | 2 oferty | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x16Gb CMT32GX5M2X7200C34 | od 885 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →