Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14
Відео 11Фото 10 |
Corsair CMK16GX4M2A2400C14 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAM Corsair DDR4-2400 16384MB PC4-19200 (zestaw 2x8192) Vengeance LPX czar | 183 zł |
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB/2400(2*8GB) CL14-16-16-31 Black 1,20V SACR | 192 zł |
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB/2400(2*8GB) CL14-16-16-31 Black 1,20V 3738 | 192 zł |
Corsair Vengeance Low Profile DDR4 16GB (2 x 8GB) 2400 CL14 | 189 zł |
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2400MHz, CL14 (CMK16GX4M2A2400C | 189 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | від 186 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | від 183 zł | 15 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | від 185 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | від 186 zł | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | від 282 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | від 210 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | від 208 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | від 194 zł | 20 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | від 184 zł | 30 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | від 179 zł | 21 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | від 199 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | від 231 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | від 199 zł | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | від 175 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2C3600C20 | від 435 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z4000C18 | від 370 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →