Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13
Відео 11Фото 10 |
Corsair CMK16GX4M2A2133C13 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Vengeance LPX DDR4-2133 - 16GB - CL13 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 214 zł |
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB/2133(2*8GB) CL13-15-15-28 1,20V XMP2.0 SAC | 186 zł |
Corsair Vengeance Low Profile DDR4 16GB (2 x 8GB) 2133 CL13 | 190 zł |
Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB/2133(2*8GB) CL13-15-15-28 1,20V XMP2.0 373 | 186 zł |
Pamięć DIMM DDR4 CORSAIR Vengeance LPX, 16 GB, 2133 MHz, 13 CL | 198 zł |
Corsair Vengeance Low Profile DDR4 16GB (2 x 8GB) 2133 CL13 | 190 zł |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | від 186 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | від 183 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | від 185 zł | 16 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | від 186 zł | 21 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | від 282 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | від 210 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | від 208 zł | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | від 194 zł | 16 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | від 184 zł | 29 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | від 179 zł | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | від 199 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | від 231 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | від 199 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2C3600C20 | від 435 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z4000C18 | від 383 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →