Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14
Фото 8 |
Corsair CMK8GX4M1A2400C14 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Vengeance LPX 8GB Black [1x8GB 2400MHz DDR4 CL14 1.2V DIMM] RD-DDR | 98 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 8GB 2400MHz | 169 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR4 8GB 2400MHz 14CL 1.2V SINGLE | 130 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 8GB 2400MHz CMK8GX4M1A2400C14 | 163 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14 | від 93 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C16 | від 88 zł | 24 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2666C16 | від 80 zł | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16 | від 99 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3200C16 | від 104 zł | 15 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1E3200C16 | від 195 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3600C18 | від 116 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3600C18 | від 118 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →