Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16
Фото 8 |
Corsair CMK8GX4M1D3000C16 2400 МГц CL14 2400 МГц CL16 2666 МГц CL16 3000 МГц CL16 (16-20-20-38) 3200 МГц CL16 (16-18-18-36) 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Vengeance LPX DDR4-3000 - 8GB - CL16 - Single Channel (1 sztuk) - | 128 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX 8GB/3000 (1*8GB) BLACK CL16 SACRR4G08RVL | 99 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX 8GB/3000 (1*8GB) BLACK CL16 52414 | 99 zł |
Corsair Vengeance LPX DDR4 8GB 3000 CL16 | 99 zł |
Corsair Vengeance LPX DDR4 8GB 3000 CL16 | 99 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14 | від 93 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C16 | від 88 zł | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2666C16 | від 92 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16 | від 99 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3200C16 | від 104 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1E3200C16 | від 195 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3600C18 | від 116 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3600C18 | від 118 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →