Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18
Фото 11 |
Corsair CMH32GX4M2D3600C18 3200 МГц CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 МГц CL16 SPD (18-18-18-43) 3600 МГц CL18 SPD Latency 15-15-15-36 3600 МГц CL18 SPD Latency 18-18-18-43 |
|
Ефектний двоканальний брендовий комплект модулів швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4, яка здатна штатно працювати з тактовою частотою 3600 МГц. Складається із двох однорангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Відрізняється використанням ефектного керованого RGB LED-підсвічування Corsair iCUE з підтримкою фірмової Dynamic MultiZone. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для любителів моддингу, вимогливих геймерів та ентузіастів розгону, які вміють отримувати приріст продуктивності за рахунок оверклокінгу системних компонентів.
Комплект модулів оперативної пам'яті Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 призначений для використання в ігрових та демонстраційних системах. Він ідеально підійде для моддингу та створення виставкових екземплярів геймерських ПК. Значного сумарного обсягу пам'яті (32 Гб) буде достатньо більшості професійних додатків і всіх популярних ігрових проєктів. Підтримує технологію автоматичного налаштування таймінгів Intel XMP 2.0. На материнських платах, що не підтримують цю технологію, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В. У цьому випадку для встановлення штатного режиму DDR4-3600 знадобиться ручне налаштування параметрів UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18
Усі ціни 21 →Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4-3600 - 32GB - CL18 - Dual Channel (2 szt | 440 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3600(2*16GB) biały SACRR4G32 | 417 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL Black 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD | 404 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3600(2*16GB) biały 93101 | 417 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL18 (CMH32GX4M | 409 zł |
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16 | від 383 zł | 23 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16 | від 379 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 | від 386 zł | 22 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3600C18 | від 399 zł | 8 пропозицій |