Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16
Фото 11 |
Corsair CMH32GX4M2E3200C16 3200 МГц CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 МГц CL16 SPD (18-18-18-43) 3600 МГц CL18 SPD Latency 15-15-15-36 3600 МГц CL18 SPD Latency 18-18-18-43 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Vengeance RGB PRO SL DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 szt | 429 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3200(2*16GB) biały SACRR4G32 | 406 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL White 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD | 407 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3200(2*16GB) biały 93102 | 406 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (CMH32GX4M | 383 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16 | від 383 zł | 23 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16 | від 379 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 | від 386 zł | 22 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3600C18 | від 399 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →