Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36
Відео 4Фото 4 |
Corsair CMH32GX5M2D6000C36 5200 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 EXPO 5600 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL40 Intel 600 5600 МГц CL40 Intel 700 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 (30-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-38-38) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 EXPO 6000 МГц CL36 6000 МГц CL40 6200 МГц CL36 (36-39-39) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 6600 МГц CL38 6800 МГц CL40 7000 МГц CL34 7200 МГц CL34 |
|
Стильний комплект модулів швидкодіючої оверклокерської оперативної пам'яті DDR5, здатної штатно працювати в двоканальному режимі з високою ефективною тактовою частотою 6000 МГц. Складається із двох однорангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен (сумарно 32 Гб). Крім вражаючої пропускної спроможності 48 Гбіт/с, відрізняється використанням керованого RGB LED-підсвічування Corsair iCUE.
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, призначений для любителів моддингу, вимогливих геймерів та ентузіастів розгону, які вміють отримувати приріст продуктивності за рахунок ефективного оверклокінгу основних системних компонентів. Комплект модулів оперативної пам'яті Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 найкраще підійде для використання в ігрових та демонстраційних системах.
Значного сумарного обсягу пам'яті (32 Гб) буде достатньо більшості професійних додатків і будь-яких популярних ігрових проєктів. Підтримує технології автоматичного налаштування таймінгів Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. На материнських платах, які не підтримують цю технологію, модулі працюватимуть у режимі за замовчуванням із частотою 4800 МГц (CL40-40-40-77 при напрузі 1,1 В). В цьому випадку для встановлення штатного режиму 6000 МГц (CL36-36-36-76) знадобиться ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Нестандартна висота модулів (56 мм) повинна братися до уваги під час вибору процесорного кулера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36
Усі ціни 9 →Corsair Vengeance RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 696 zł |
Corsair Vengeance RGB 32GB [2x16GB 6000MHZ CL36 DIMM] RD-DDR5-COR-006 | 656 zł |
Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 C36 32GB (2 x 16GB) Czarny | 609 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL36 (CMH32GX5M2D6000C | 660 zł |
Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 C36 32GB (2 x 16GB) Czarny | 609 zł |
Модификації Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | від 458 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | від 565 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | від 635 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | від 559 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | від 595 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | від 501 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | від 591 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | від 566 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | від 599 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | від 646 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | від 549 zł | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | від 548 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | від 749 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | від 635 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | від 591 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | від 677 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | від 722 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | від 769 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | від 709 zł | 9 пропозицій |