Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K
Відео 4Фото 4 |
Corsair CMH32GX5M2B5600C40K 5200 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 EXPO 5600 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL40 Intel 600 5600 МГц CL40 Intel 700 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 (30-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-38-38) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 EXPO 6000 МГц CL36 6000 МГц CL40 6200 МГц CL36 (36-39-39) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 6600 МГц CL38 6800 МГц CL40 7000 МГц CL34 7200 МГц CL34 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 32 GB 2 x 16 GB 5600 MHz CL40 Intel XMP iCU | 499 zł |
Corsair Vengeance RGB DDR5-5600 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 559 zł |
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 32 GB (2x16 GB) 5600 MHz CL40 Intel XMP iCU | 664 zł |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | від 458 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | від 565 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | від 635 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | від 559 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | від 595 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | від 501 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | від 591 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | від 566 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | від 599 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | від 646 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | від 549 zł | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | від 548 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | від 749 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | від 635 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | від 591 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | від 677 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | від 722 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | від 769 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | від 709 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →