Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36
Відео 4Фото 4 |
Corsair CMH32GX5M2B6200C36 5200 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 EXPO 5600 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL40 Intel 600 5600 МГц CL40 Intel 700 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 (30-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-38-38) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 EXPO 6000 МГц CL36 6000 МГц CL40 6200 МГц CL36 (36-39-39) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 6600 МГц CL38 6800 МГц CL40 7000 МГц CL34 7200 МГц CL34 |
|
Комплект оверклокерської оперативної пам'яті нового формату DDR5 загальним об'ємом 32 ГБ (2х16 ГБ). Оснащений комплексним підсвічуванням і працює на недосяжній для DDR4 тактовій частоті 6200 МГц. При використанні технології Plug and Play модулі пам'яті запускаються з таймінгами 36-39-39-76 та робочою напругою 1.3В. Використання третього покоління технології Extreme Memory Profile дозволяє користувачеві швидко перебрати варіанти з налаштуваннями ОЗП та вибрати оптимальний.
Підтримується класичний ручний розгін. Входить до спеціалізованої лінійки оверклокерської ОЗП Corsair Vengeance 2022 року. Виділяється за рахунок використання добірних чіпів пам'яті, кастомних друкованих плат та ретельного заводського контролю якості, що мінімізує кількість браку. Забезпечує значну продуктивність з пропускною спроможністю 41 600 МБ/с, завдяки чому може надати серйозне прискорення при вирішенні комплексних обчислювальних завдань у багатопоточному режимі.
Розрахована на складання у складі просунутих ігрових та робочих систем з материнськими платами наступного покоління, SSD з підтримкою шини PCI-E 5.0 та відеокартою рівня GeForce RTX 4080. Як додатковий захист від перегріву планки ОЗП оснастили двома елегантними двосторонніми радіаторами з вмонтованим. За традицією для серії підсвічування виглядає ефектно, підтримує динамічні ефекти та може синхронізуватися з іншими світлоелементами комп'ютера за допомогою Corsair iCUE. На відміну від планок минулих років, радіатори вийшли досить низькими та не заважають установці процесорних систем охолодження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36
Усі ціни 6 →Corsair Vengeance RGB 32GB [2x16GB 6200MHZ CL36 DIMM] RD-DDR5-COR-007 | 635 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 32 GB, 6200MHz, CL36 (CMH32GX5M2B6200C | 635 zł |
Corsair Vengeance RGB 32 GB (2 ZESTAWY) DDR | 784 zł |
Corsair Vengeance Rgb Cmh32gx5m2b6200c36w 32gb 2x16gb Ddr5 6200mhz Ram Prz | 781 zł |
Corsair Vengeance RGB, DDR5, 32 GB, 6200MHz, CL36 | 705 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR5 32GB 6200MHz DUAL | 819 zł |
Модификації Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | від 458 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | від 565 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | від 635 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | від 559 zł | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | від 595 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | від 501 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | від 591 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | від 566 zł | 13 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | від 599 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | від 569 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | від 646 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | від 549 zł | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | від 548 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | від 749 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | від 635 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | від 591 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | від 677 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | від 722 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | від 769 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | від 709 zł | 9 пропозицій |