Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Corsair CMH32GX5M2B6200C36 5200 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL40 EXPO 5600 MHz CL40 Intel 600 5600 MHz CL40 Intel 700 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 (30-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 6000 MHz CL36 EXPO 6000 MHz CL40 6200 MHz CL36 (36-39-39) 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7200 MHz CL34 |
|
Zestaw overclockerskiej pamięci RAM nowego formatu DDR5 o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Jest wyposażony w złożone podświetlenie i pracuje z częstotliwością taktowania 6200 MHz, co jest nieosiągalne dla DDR4. Podczas korzystania z technologii Plug and Play moduły pamięci uruchamiają się z taktowaniem 36-39-39-76 i napięciem roboczym 1,3 V. Zastosowanie trzeciej generacji technologii Extreme Memory Profile pozwala użytkownikowi szybko przejrzeć opcje z ustawieniami pamięci RAM i wybrać najlepszą.
Obsługiwane jest również klasyczne ręczne podkręcanie. Część dedykowanej linii pamięci RAM do przetaktowywania Corsair Vengeance na rok 2022. Wyróżnia się dzięki zastosowaniu wybranych układów pamięci, niestandardowych płytek drukowanych i skrupulatnej fabrycznej kontroli jakości, która minimalizuje odpady. Zapewnia imponującą wydajność przy przepustowości 41 600 MB/s, co może zapewnić poważne przyspieszenie podczas rozwiązywania złożonych zadań obliczeniowych w trybie wielowątkowym.
Przeznaczone do zaawansowanych systemów do gier i pracy z płytami głównymi nowej generacji, dyskami SSD obsługującymi PCI-E 5.0 oraz kartami graficznymi GeForce RTX poziomu 4080. Jako dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, paski pamięci RAM zostały wyposażone w dwa eleganckie dwustronne radiatory z wbudowanymi -w diodach LED. Zgodnie z tradycją serii, podświetlenie wygląda imponująco, wspiera dynamiczne efekty i może być synchronizowane z innymi elementami świetlnymi komputera za pomocą oprogramowania Corsair iCUE. W przeciwieństwie do słupków z poprzednich lat, radiatory okazały się dość niskie i nie przeszkadzają w instalacji układów chłodzenia procesora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36
Corsair Vengeance RGB 32GB [2x16GB 6200MHZ CL36 DIMM] RD-DDR5-COR-007 | 635 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB, DDR5, 32 GB, 6200MHz, CL36 (CMH32GX5M2B6200C | 635 zł |
Corsair Vengeance Rgb Cmh32gx5m2b6200c36w 32gb 2x16gb Ddr5 6200mhz Ram Prz | 781 zł |
Corsair Vengeance Cmh32gx5m2b6200c36 32gb 2x16gb Ddr5 6200mhz Ram Czarny | 792 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | od 458 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | od 565 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | od 639 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | od 635 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | od 595 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | od 507 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | od 592 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | od 586 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | od 579 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | od 649 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | od 609 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C36 | od 646 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | od 549 zł | 22 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000Z36K | od 606 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | od 556 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | od 749 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | od 635 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6200C36 | od 650 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | od 619 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | od 586 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6600C38 | od 637 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6800C40 | od 799 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7000C34 | od 769 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | od 719 zł | 10 oferty |