Pamięć RAM Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16
Zdjęcia 10 |
Corsair CMSX32GX4M2A2400C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance 32GB/2400 (2*16GB) C16 SODIMM SBCRR4G32240C2 | 340 zł |
Corsair Vengeance 32GB [2x16GB 2400MHz DDR4 CL16 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-CO | 349 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB 2400MHz | 339 zł |
Corsair Vengeance DDR4 32GB (2 x 16GB) 2400 CL16 SODIMM Czarny | 339 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16 | od 339 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2933C19 | od 380 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22 | od 350 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →