Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Corsair CMK32GX5M2B5200C40 4800 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5200 MHz CL40 XMP 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL36 XMP 5600 MHz CL40 5600 MHz CL40 EXPO 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 EXPO 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL38 6000 MHz CL40 (40-40-40) 6200 MHz CL32 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7000 MHz CL40 7200 MHz CL34 |
|
Dwukanałowy zestaw markowych pamięci RAM DDR5 o efektywnej częstotliwości taktowania 5200 MHz i aluminiowych rozpraszaczy ciepła. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer o pojemności 16 GB każdy. Łączna pojemność modułów wynosząca 32 GB wystarczy na wielofunkcyjny domowy komputer PC, niedrogą stację roboczą do tworzenia/edycji treści cyfrowych i zrównoważony system do gier. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2022.
Przeznaczony do użytku w komputerach osobistych opartych na platformie Intel Core (od 6 do 14 generacji, dla płyt głównych ze złączem Socket 1700 wymaga obsługi DDR4) i konfiguracjach sprzętowych opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (Socket AM4). Moduły zestawu Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 RAM wykonane są z wysokiej jakości tekstolitu i wyposażone w niskoprofilowe aluminiowe radiatory, które pomogą osiągnąć wyższe częstotliwości taktowania podczas overclockingu, m.in. wraz ze wzrostem napięcia zasilania. Obsługa technologii Intel XMP 2.0 znacznie upraszcza konfigurowanie ustawień UEFI BIOS. Umiarkowana wysokość grzejników (35 mm) nie będzie przeszkodą przy montażu dużych chłodnic CPU typu tower.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40
Wszystkie ceny 18 →Corsair VENGEANCE DDR5 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5200 PC5-41600 C40 125 V - cza | 427 zł |
Corsair Vengeance DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 sztuk) - Intel | 459 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB (2x16GB) 5200MHz | 668 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB (2x16GB) 5200MHz CMK32GX5M2B5200C40 | 662 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40 | od 356 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200Z40 | od 448 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 | od 427 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z36 | od 498 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36 | od 512 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C40 | od 461 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z40 | od 514 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C30 | od 565 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000Z30 | od 577 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000C36 | od 557 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000Z36 | od 541 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C36 | od 539 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000Z36 | od 505 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000C36 | od 529 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C38 | od 595 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C40 | od 581 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X6200C32 | od 605 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6200C36 | od 590 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32 | od 604 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C36 | od 573 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6600C38 | od 576 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6800C40 | od 674 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7000C34 | od 696 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B7000C40 | od 660 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7200C34 | od 666 zł | 7 oferty |