Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16
Wideo 11Zdjęcia 10 |
Corsair CMK16GX4M2D3600C16 |
|
Niezawodny markowy dwukanałowy zestaw szybkich pamięci RAM DDR4, zdolny do pracy z częstotliwością taktowania 3600 MHz. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer o pojemności 8 GB każdy. Przeznaczony do użytku w komputerach osobistych opartych na platformie Intel Core (od 6 do 14 generacji, systemy Socket 1700 wymagają obsługi DDR4) i konfiguracjach sprzętowych opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (płyta główna ze złączem AM4 ).
Całkowita pojemność modułu wynosząca 16 GB jest wystarczająca do wielu profesjonalnych zastosowań i popularnych projektów gamingowych. Zestaw modułów pamięci Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 jest pozycjonowany jako produkt średniej ceny, przeznaczony dla wymagających użytkowników i graczy. Moduły wyposażono w niskoprofilowe radiatory aluminiowe, które mogą przydać się do dalszego overclockingu (m.in.
podwyższenia napięcia zasilania). Obsługuje technologię Intel XMP 2.0. Na płytach głównych nie obsługujących tej technologii moduły będą pracować w trybie domyślnym z częstotliwością 2133 MHz i taktowaniami CL15-15-15-36 przy napięciu 1,2 V. W takiej sytuacji należy ustawić standardowy tryb paszportowy ( DDR4-3600, CL16 -19-19-36 przy 1,35 V) wymaga ręcznej konfiguracji szeregu parametrów UEFI BIOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16
Wszystkie ceny 11 →Corsair Vengeance LPX DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 261 zł |
Corsair Vengeance LPX 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-COR-018 | 231 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 16GB 3600MHz | 269 zł |
Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL16 Czarny | 249 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | od 186 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | od 183 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | od 185 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | od 186 zł | 23 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | od 223 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | od 210 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | od 208 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | od 194 zł | 20 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | od 184 zł | 44 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | od 179 zł | 20 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | od 199 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | od 231 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | od 201 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | od 175 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2C3600C20 | od 435 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z4000C18 | od 383 zł | 2 oferty |