Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DT41
Zdjęcia 8 |
A-Data AX4U36008G18I-DT41 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 (18-22-22) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DT41
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata XPG Spectrix D41 DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL18 Czarny | 269 zł |
ADATA XPG D41 16GB DDR4-3600MHz CL18 RGB, 2x8GB grey | 259 zł |
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb AX4U320038G16A-DR41 | od 259 zł | 1 oferta | ||
A-Data XPG Spectrix D41 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DT41 | od 259 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →