Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb AX4U36008G18I-DTBKD35G
Zdjęcia 4 |
A-Data AX4U36008G18I-DTBKD35G 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb AX4U36008G18I-DTBKD35G
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA XPG SPECTRIX D35G RGB 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-AD | 219 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Spectrix D35G RGB 16GB (2x8GB) 3600MHz | 239 zł |
Adata Pamięć XPG SPECTRIX D35G DDR4 3600 DIMM 16GB (2x8) RGB 125317 | 218 zł |
Pamięć ADATA XPG Spectrix D35G, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (AX4U36008G18I- | 215 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb AX4U32008G16A-DTBKD35G | od 191 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x8Gb AX4U36008G18I-DTBKD35G | od 215 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →