Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K
Фото 3 |
Patriot Memory PVE2416G360C0K 3200 МГц CL18 3600 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3600 CL20 Czerwony | 215 zł |
Pamięć Patriot Viper Elite II, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL20 (PVE2416G360C0K) | 197 zł |
Patriot Viper Elite II DDR4 16GB (2x8GB) 3600 CL20 Czerwony | 215 zł |
Модификації Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G320C8K | від 182 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Elite II DDR4 2x8Gb PVE2416G360C0K | від 197 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →