Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K
Відео 13Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G360C8K 3000 МГц CL16 3200 МГц CL16 3600 МГц CL17 (17-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 3733 МГц CL17 (17-21-21-41) 4000 МГц CL16 (16-16-16-36) 4400 МГц CL19 |
|
Оверклокерський двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатної гарантовано працювати з тактовою частотою 3600 МГц. Складається з пари двосторонніх модулів об'ємом по 8 Гб кожен (сумарно 16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють досягати максимуму продуктивності від апаратної платформи.
Орієнтований на використання в універсальних домашніх і топових геймерських системах. Завдяки заявленій ефективній тактовій частоті, рівній 3600 МГц, демонструє високу пропускну здатність до 28,8 Гбіт/с. при первинній установці модулі працюють в "безпечному" режимі з параметрами за замовчуванням (DDR4-2133, таймінги CL15-15-15-36 при 1,2 В). Для автоматичної установки заявленого швидкісного режиму (DDR4 - 3600 з CL18-22-22-42 при 1,35 В) потрібна материнська плата з підтримкою технології Extreme Memory Profile (XMP 2.0).
В іншому випадку настройку можна виконати вручну у відповідному розділі UEFI BIOS. Комплект модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8GB PVS416G360C8K ретельно протестований з конфігураціями, побудованими на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або CPU AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Ефектний металевий двосторонній радіатор забезпечує розсіювання тепла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K
Усі ціни 14 →Patriot Memory PVS416G360C8K PVS416G360C8K Itemtypename 2 x 8 GB Czarny | 162 zł |
Patriot Extreme Performance Viper Steel | 234 zł |
Pamięć RAM Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3600MHz PVS416G360C8K | 259 zł |
Patriot Viper Steel 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4360-PDP-009 | 163 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL18 Szary | 199 zł |
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | від 213 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | від 170 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | від 156 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | від 162 zł | 15 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | від 190 zł | 17 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | від 393 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G440C9K | від 603 zł | 1 пропозиція |