Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PVS416G360C8K |
|
Overclocking, dwukanałowy zestaw modułów pamięci RAM w standardzie DDR4, zdolny do gwarantowanej pracy z częstotliwością zegara 3600 MHz. Składa się z pary dwustronnych modułów o pojemności 8 GB każdy (łącznie 16 GB). Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej kategorii średniej cenowej, skierowany do wymagających graczy i entuzjastów, którzy wiedzą, jak wydobyć jak najwięcej z platformy sprzętowej.
Zaprojektowany do użytku w uniwersalnych domowych i najlepszych systemach do gier. Dzięki deklarowanej efektywnej częstotliwości taktowania równej 3600 MHz, wykazuje wysoką przepustowość do 28,8 Gbps. Przy pierwszej instalacji moduły pracują w trybie „bezpiecznym” z domyślnymi parametrami (taktowanie DDR4-2133, CL15-15-15-36 przy napięciu 1,2 V). Aby automatycznie ustawić deklarowany tryb prędkości (DDR4-3600 z CL18-22-22-42 przy 1,35V), wymagana jest płyta główna obsługująca technologię Extreme Memory Profile (XMP 2.0). W przeciwnym razie konfigurację można wykonać ręcznie w odpowiedniej sekcji systemu UEFI BIOS. Zestaw Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K RAM został rygorystycznie przetestowany w konfiguracjach opartych na procesorach Intel Core (6-12 gen) lub AMD Ryzen (Zen / Zen2 / Zen3). Spektakularny metalowy radiator po obu stronach do rozpraszania ciepła.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K
Wszystkie ceny 20 →Patriot Extreme Performance Viper Steel | 234 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper Steel 16GB/3 600(2*8GB) Szara CL18 SAPAT4G16VIPS | 161 zł |
Pamięć RAM Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3600MHz PVS416G360C8K | 259 zł |
Patriot Viper Steel 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4360-PDP-009 | 163 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3600MHz | 189 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | od 200 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | od 169 zł | 23 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | od 156 zł | 21 oferta | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | od 161 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | od 188 zł | 18 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | od 393 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C9K | od 470 zł | 4 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G440C9K | od 603 zł | 1 oferta |