Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PVS416G360C7K 3000 MHz CL16 3200 MHz CL16 3600 MHz CL17 (17-19-19-39) 3600 MHz CL18 (18-22-22-42) 3733 MHz CL17 (17-21-21-41) 4000 MHz CL16 (16-16-16-36) 4400 MHz CL19 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K
Wszystkie ceny 8 →Patriot Pamięć DDR4 Viper Steel 16GB/3600(2*8GB) Grey CL17 SAPAT4G16VIPST7 | 156 zł |
Patriot Viper Steel 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM] RD-DDR4360-PDP-006 | 194 zł |
Pamięć Patriot Viper Steel, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL17 (PVS416G360C7K) | 199 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL17 | 219 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper Steel 16GB/3600(2*8GB) Grey CL17 57094 | 156 zł |
„Ludowa” pamięć amerykańskiej marki
Patriot Memory Viper Steel to pamięć overclockingowa o imponującym potencjale przetaktowywania, cenie więcej niż adekwatnej do ceny i masywnych metalowych radiatorach (wysokość 44 mm) pokrytych błyszczącym lakierem w kolorze brązu. Na szczególną uwagę tej serii zasługuje fakt, że Patriot jako jedna z pierwszych firm zaprezentował seryjnie produkowane pamięci DDR4 o częstotliwości 4400 MHz, czyli prawie dwukrotnie szybsze od standardowych modułów DDR4 i nieco wolniejsze od dość drogich pamięci DDR5. A jego zestawy do podkręcania Viper, pracujące z częstotliwością 3200 i 3600 MHz, są prawie na poziomie konwencjonalnych zestawów DDR4 bez podkręcania i chłodzenia.
Częstotliwość zegara 3600 MHz
Do zestawów gamingowych ze średniej półki wyposażonych w monitory Full HD/2K wybralibyśmy zestaw Viper Steel, który składa się z dwóch 8-gigabitowych modułów o taktowaniu 3600 MHz. Ma najlepszą równowagę między ceną a wydajnością i kosztuje prawie tyle samo, co podobne zestawy DDR4 o niższych częstotliwościach zegara. Jak pokazują liczne testy, zwiększenie częstotliwości zegara z 2400 do 3600 MHz może zwiększyć średni FPS o 8-12%. Oczywiście wszystko zależy od konkretnej gry i jej wymagań RAM, ale głupotą byłoby ignorowanie takiego przyspieszenia.
Wyselekcjonowane chipy i wydajne chłodzenie dzięki chłodnicy
Biorąc to wszystko pod uwagę, Viper Steel nigdy nie wydaje się oszczędnym dzieckiem. Przy produkcji modułów producent wykorzystuje sprawdzone układy pamięci, które pozwalają na swobodną zabawę z podkręcaniem pamięci lub wybranie odpowiedniego profilu XMP z predefiniowanymi ustawieniami. W obu przypadkach masywny metalowy radiator nie będzie zbędny, co zapobiega przegrzaniu modułów podczas podkręcania.
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | od 213 zł | 11 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | od 170 zł | 11 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | od 156 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | od 162 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | od 188 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | od 393 zł | 5 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G440C9K | od 603 zł | 1 oferta |