SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Patriot Memory VP4300L1TBM28H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 TB
Wszystkie ceny 8 →SSD Patriot Viper VP4300 Lite M2 1TB PCIe Gen4x4 VP4300L1TBM28H | 496 zł |
Patriot Dysk SSD 1TB Viper VP4300 Lite 7400/6400 M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 2.0 | 383 zł |
Patriot Viper VP4300 Lite PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-PDP-076 | 419 zł |
Patriot Dysk SSD 1TB Viper VP4300 Lite 7400/6400 M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 2.0 | 384 zł |
Dysk SSD 1TB Viper VP4300 Lite 7400/6400 M.2 PCIe Gen4x4 NVMe 2.0 PS5 | 399 zł |
Nowa generacja w wyrafinowanym stylu
Patriot Viper VP4300 Lite to ulepszona i tańsza wersja oryginalnego VP4300. Posiada cienki grafenowy radiator, który łączy w sobie aluminium i węgiel z wyjątkową przewodnością cieplną. Rezygnacja z osobnego układu pamięci RAM umożliwiła obniżenie kosztów. W jego miejsce znalazł się kontroler bez pamięci RAM (DRAM-less), obsługujący HMB, czyli Host Memory Buffer.
Inteligentne buforowanie
Ta innowacyjna technologia wykorzystuje część pamięci RAM komputera jako dyskową pamięć podręczną. Skutkuje to imponującymi szczytowymi prędkościami odczytu i zapisu dla interfejsu PCIe 4.0 wynoszącymi odpowiednio 7400 MB/s i 6400 MB/s. Należy jednak zauważyć, że w przypadku zastosowania w PlayStation 5 prędkości będą nieco niższe - 6100 MB/s, gdyż wynika to z ograniczeń funkcjonalności samej konsoli do gier.
Długoterminowa inwestycja
Imponujący zasób ponownego zapisu 800 TB dla wersji dysku 1 TB wskazuje na użycie niezawodnej pamięci TLC. Ten typ pamięci zapisuje tylko trzy bity na komórkę danych, podczas gdy tańszy typ pamięci QLC zapisuje cztery bity jednocześnie, co może przyspieszyć zużycie. W rezultacie Patriot Memory zapewnia rozszerzoną pięcioletnią gwarancję, aby zapewnić trwałość i niezawodność dysku.
Modyfikacje Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H
Ceny na Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 TB | od 369 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 TB | od 615 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 TB | od 1 346 zł | 4 oferty |