Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb PSD516G560081S
Zdjęcia 4 |
Patriot Memory PSD516G560081S 4800 MHz CL40 5600 MHz CL46 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb PSD516G560081S
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Signature Line DDR5 16GB 1 x 16GB 5600MHz SODIMM Single - PSD516G5 | 382 zł |
Pamięć PATRIOT SODIMM DDR5 16GB 5600MHz 1.1V SINGLE | 339 zł |
Patriot Memory PATRIOT SIGNATURE SO-DIMM DDR5 16GB 5600MHz 1 Rank | 264 zł |
Pamięć do laptopa Patriot PATRIOT SIGNATURE SO-DIMM DDR5 16GB 5600MHz 1 Ra | 255 zł |
PATRIOT SIGNATURE SO-DIMM DDR5 16GB 5600MHz 1 Rank - DARMOWY PACZKOMAT OD | 243 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb PSD516G480081S | od 248 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR5 1x16Gb PSD516G560081S | od 243 zł | 10 oferty |
Polecamy