Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G320081S
Patriot Memory PSD416G320081S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G320081S
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Signature Line Series DDR4 16 GB 1 x 16 GB 3200 MHz SODIMM pojedyn | 214 zł |
Patriot Pamięć DDR4 SIGNATURE 16GB/3200 (1*16GB) CL22 SBPAT4G16SIGN08 | 156 zł |
Patriot Signature 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-PDP-026 | 164 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Signature 16GB 3200MHz | 235 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Signature 16GB 3200MHz | 235 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G240081S | od 149 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G266681S | od 148 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G320081S | od 149 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →