Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS
Wideo 4 |
G.Skill F4-3200C16S-8GIS |
|
Pojedynczy pendrive 8 GB pamięci RAM DDR4 z popularnej serii Aegis tajwańskiego producenta G.Skill. Seria ta przebiła się do bestsellerów na początku lat 20. i szybko zyskała przyczółek na czołowych pozycjach dzięki kuszącej kombinacji wysokiej wydajności i przystępnych cen na poziomie konwencjonalnej konsumenckiej pamięci RAM. Producent jest pozycjonowany jako produkt z niższej kategorii cenowej, który najlepiej będzie wyglądał w gamingowym lub multimedialnym komputerze klasy podstawowej lub średniej.
W przypadku G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb deklarowana jest częstotliwość zegara 3200 MHz ze schematem taktowania 16-18-18-38 i napięciem roboczym 1,35 V. Tryb wydajności zapewnia wysoką przepustowość (25,6 Gb / s), wystarczającą dla wszelkich gier i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Początkową charakterystykę można zmienić zarówno za pomocą ręcznych ustawień w BIOS-ie, jak i aktywując niezbędny profil XMP z już ustawionymi ustawieniami podkręcania. Zamiast pełnowartościowego grzejnika obudowę pokrywa czerwono-czarna metalowa naklejka z logo marki, która pełni bardziej funkcję ozdobną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS
Wszystkie ceny 15 →G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 8GB Aegis 3200MHz CL16 SAGSK4G08AEG004 | 90 zł |
G.SKILL Aegis 8GB [8GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 2.0 DIMM] RD-DDR4-GSK-002 | 90 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 8GB 3200Mhz | 85 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 8GB Aegis 3200MHz CL16 52137 | 90 zł |
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2133C15S-8GIS | od 90 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C15S-8GIS | od 99 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2400C17S-8GIS | od 80 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2666C19S-8GIS | od 83 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-2800C17S-8GIS | od 107 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3000C16S-8GISB | od 83 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x8Gb F4-3200C16S-8GIS | od 85 zł | 16 oferty |